درباره ما

درباره ما :
موسسان شركت پارس پروژه راه صنعت پس از كسب چند دهه تجربه بين الملي در زمينه سرمايه گذاري و مديريت فني مهندسي، فعاليت خود را با واردات انواع بيل مكانيكي و لودر هاي هيوندا (Hyundai) در حوزه ماشين آلات راه سازي در ايران آغاز نموند. سپس در تكميل سبد محصولات خود به عنوان نماينده رسمي شركت صنايع سنگين سوسان كره جنوبي (SOOSAN) فعاليت خود را ادامه دادند.
مركز خدمات پس از فروش اين شركت مستقر در شهرك صنعتي پرند با در اختيار داشتن كادر فني مجرب در طي دوره هاي متعدد آموزشي كه صلاحيت فني آنها به تائيد شركت سوسان كره جنوبي رسيده است، با استفاده از تيم هاي سرويس سيار و 1400 متر مربع تعميرگاه مجهز و 500 متر مربع فضاي آموزشي و اداري مستقر در شهرك صنعتي پرند، مسئوليت خدمات رساني به مشتريان را بر عهد دارد.
اين شركت براي ارتقاء مهارت اپراتوري و دانش سرويس نگهداري اقدام به برگزاري دوره هاي آموزشي در محل مركز خدمات پس از فروش شركت و كارگاه مشتريان، مي نمايد.
مفتخريم، با در اختيار داشتن تيم بازرگاني، فني (تعميرگاه مجهز) و عامليت هاي استاني با توجه به تقاضاي مشتريان در كليه زمينه هاي ماشين الات راه سازي- معدني ارائه خدمت نمايد.

اهدف شركت پارس پروژه راه صنعت:
پارس: تلاش در جهت انتقال دانش و تجارب بين الملي به كشور با بهرمندي از سرمايه انساني داخلي
پرو‍ژه: فعاليت در حوزه عمراني و زيربنايي و به وي‍ژه در حوزه معدني جهت آباداني كشور
راه: تامين و ارائه خدمات فني در حوزه ماشين آلات راه سازي و متعلقات آن جهت تسريع و كاهش هزينه هاي توسعه حمل و نقل
صنعت: توليد و بومي سازي دانش فني در حوزه صنايع فلزي و الكترونيك